Top view of a joyous woman being treated for neck lines by a qualified cosmetologist

LumiSpa to nie tylko urządzenie do dogłębnego oczyszczenia, ale też kompletny system do pielęgnacji skóry, który zapewnia wiele korzyści. AgeLOC® LumiSpa™ to urządzenie o podwójnym działaniu, które sprawia, że skóra staje się gładka i głęboko oczyszczona już po pierwszym użyciu. Efekty, jakie otrzymujemy stosując ageLOC® LumiSpa™ zostały naukowo udowodnione oraz potwierdzone licznymi badaniami. Urządzenie to posiada opatentowaną technologię Two – Sense Motion. Działa ona stymulująco na skórę, a idealnie dobrana częstotliwość ruchów głowicy sprawia, że już po pierwszym użyciu czujemy zwiększoną gładkość oraz delikatność naszej skóry.

Nie tylko oczyszczenie

AgeLOC LumiSpa zapewnia aż 7 korzyści naszej skórze. Zmniejsza oznaki jej starzenia się oraz przyczynia się do przywracania jej młodego wyglądu poprzez:

 • dokładne oczyszczenie,
 • zmniejszenie widoczności porów,
 • nadanie skórze gładkości,
 • polepszenie wyglądu skóry oraz zwiększenie jej miękkości,
 • poprawienie blasku skóry,
 • rozjaśnienie cery,
 • widoczne odświeżenie cery.

Technologii LumiSpa® świetnie współpracuje z produktami serii Activating Ceanser. Zawierają one składniki ageLOC, które należą do unikatowej technologii firmy. Istotą technologii jest nie tylko dogłębne oczyszczenie skóry poprzez usunięcie wszelakich zanieczyszczeń, ale także zredukowanie oznak starzenia się.
Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby podczas użytkowania nie naruszało bariery naturalnej naszej skóry oraz nie rozciągało jej. Miękka i delikatna głowica sylikonowa oraz system Two – Sense Motion sprawia, że płaszcz lipidowy naszej skóry nie zostaje w żadnym stopniu uszkodzony. Ponadto technologia posiada system zabezpieczeń, który powoduje jego automatyczne wyłączenie podczas zbyt mocnego nacisku urządzenia do skóry.
LumiSpa doskonale usuwa nawet bardzo mocny makijaż. Co istotne, system nie wymaga uprzedniego zmycia makijażu, tak jak w przypadku większości urządzeń dostępnych na rynku.
Technologia ta doskonale nadaje się do każdego rodzaju skóry. Dlatego Nu Skin posiada w swojej ofercie aż 5 różnych rodzajów żeli oczyszczających, które zostały opracowane pod kątem potrzeb nawet najbardziej wymagających typów cery. Aby technologia była w pełni skuteczna, należy dobrać odpowiednio dopasowany do potrzeb kosmetyk.

Żele do oczyszczania przeznaczone do stosowania z urządzeniem ageLOC LumiSpa są dobierane odpowiednio do potrzeb skóry. W ofercie znajdują się :

 • żel do skóry suchej,
 • żel do skóry normalnej i mieszanej,
 • żel do skóry wrażliwej,
 • żel do skóry tłustej,
 • żel do skóry skłonnej do wyprysków.


LumiSpa Accent są bogate w składniki, które sprawiają, że widzimy różnicę już po pierwszym zastosowaniu technologii z odpowiednio dobranym preparatem. Posiadają w swoim składzie tak cenne składniki, jak m.in.:

 • kompleks peptydowy – wyrównuje koloryt oraz delikatnie wpływa na poprawę jędrności skóry,
 • tetraizopalmitynian askorbylu – jest to stabilna postać witaminy C.

Głowica oczyszczająca do urządzenia LumiSpa jest wykonana z sylikonu medycznego, który nie powoduje ścierania warstwy ochronnej naskórka. Jest także bardzo łatwa w czyszczeniu oraz w higienicznym jej utrzymaniu.
Urządzenie dedykowane jest nie tylko do użytku gabinetowego, ale przede wszystkim do domowego spa, dlatego jest bardzo łatwe w obsłudze. Podczas całego cyklu oczyszczania urządzenie przesyła nam bardzo istotne wskazówki:

 • co 30 sekund poprzez zatrzymanie się na chwilkę sygnalizuje, że powinniśmy przejść do kolejnej partii twarzy,
 • podczas zbyt mocnego nacisku lub zbyt szybkiego przesuwania wstrzymuje swoją pracę, aby powiadomić o tym użytkownika i umożliwić mu korektę swoich ruchów,
 • po zakończonej pracy urządzenie samoistnie się wyłącza informując nas o zakończonym procesie oczyszczania.

Kolejną bardzo ważną zaletą tego innowacyjnego urządzenia jest jego wodoodporność. Pozwala nam to na używanie go podczas kąpieli lub prysznica, co w znacznym stopniu zaoszczędza nasz czas poświęcony na pielęgnację naszej skóry.
Technologia LumiSpa pozwala nam na uzyskanie efektów rodem z gabinetów spa, bez wychodzenia z domu przy poświęceniu zaledwie 2 minut dwa razy dziennie (rano i wieczorem).
Produkty dedykowane do urządzenia LumiSpa:

 • Mgiełka NaPCA Moisture Mist,
 • Żel do LumiSpa.

Jak należy stosować tę technologię?

Technologia LumiSpa przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg wykonujemy 2 razy dziennie, a całkowity czas jego trwania to zaledwie 2 minuty.

Prawidłowe wykonanie zabiegu

1. Zawsze zaczynamy od zwilżenia twarzy oraz głowicy urządzenia produktem NaPCA.
NaPCA to mgiełka z kwasem hialuronowym, solą sodową PCA. Świetnie sprawdza się przed zabiegiem LumiSpa, bardzo mocno nawilża.
2. Na głowicę urządzenia nakładamy żel (odpowiednio dobrany do rodzaju skóry) i rozprowadzamy go po twarzy.
3. Włączamy urządzenie i delikatnymi ruchami od dołu do góry przesuwamy głowicę urządzenia po skórze. Czoło oczyszczamy ruchami pionowymi, aby już w fazie oczyszczania delikatnie wyprostować zmarszczki poprzeczne tej części twarzy.
4. Po oczyszczeniu dokładnie zmywamy twarz wodą, a następnie przechodzimy do naszej codziennej pielęgnacji.

Zabieg LumiSpa w gabinecie kosmetycznym:

 • świetnie przygotowuje skórę przed makijażem (złuszcza delikatnie martwy naskórek, pielęgnuje skórę pozostawiając ją jedwabiście gładką). Makijaż na tak przygotowanej skórze dużo ładniej się prezentuje oraz lepiej utrzymuje;
 • idealne przygotowuje skórę przed zabiegami kosmetycznymi (szybki demakijaż oraz dogłębne oczyszczenie);
 • delikatny peeling oraz przygotowanie okolic brwi przed zabiegiem np. henny pudrowej bądź makijażu permanentnego;
 • idealny do zabiegu spa dłoni. Stylistki paznokci mogą wzbogacić zabieg spa na dłonie o wykorzystanie ekskluzywnej technologii LumiSpa. Do takiego zabiegu najlepiej sprawdzi się żel do skóry suchej. Uzyskamy piękny efekt gładkiej i nawilżonej skóry dłoni.

Technologia firmy NuSkin pozwala, aby każda kobieta, która o siebie dba mogła zapewnić sobie naprawdę VIP-owską pielęgnację w zaciszu swojego domu.

Strefa męska

LumiSpa jest idealne także dla mężczyzn. Świetnie oczyszcza skórę twarzy, a także skórę pokryta zarostem. Dzięki jonom srebra odkaża i niweluje bakterie, dla których zarost jest częstym siedliskiem. W dzisiejszych czasach nie tylko Panie dbają i przywiązują dużą wagę do swojego wyglądu, ale także Panowie. Ponadto LumiSpa mogą używać pary. Jest to możliwe dzięki głowicy, którą wystarczy wymyć w ciepłej wodzie oraz zdezynfekować.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *