zdrada kobiety

Zdrada to nigdy nie jest nic przyjemnego. Szczególnie jest to bolesne, jeżeli robi to ukochana, w którą się zawsze wierzyło, inwestowało swój czas oraz pieniądze. Oczywiście, można sobie poradzić ze zdradą, jednak przede wszystkim jest potrzebna umiejętność praktycznego myślenia. Jak można poradzić sobie ze zdradą ze strony kobiety? Mamy 3 propozycje, dzięki którym wiele rzeczy stanie się łatwiejsze. Zapraszamy!

Zakończenie relacji

Rozpoczynamy z grubej rury, jednak uważamy, że tak trzeba. Zauważ jedną rzecz, zdrada jest brakiem szacunku dla ukochanej osoby, ale też do samego siebie. Zdrada powinna doprowadzić do zakończenia związku i to Ty jako mężczyzna masz obowiązek zrobić to w bardzo szybki sposób. Spakowanie kobiety bądź też szybkie ulotnienie się z wynajmowanego mieszkania i niepozostawienie żadnego pola do dyskusji to najpopularniejsze opcje. Niestety na świecie jest wielu mężczyzn, którzy chcą trwać w takim związku i dają kobiecie kolejne szanse, jednocześnie narażając się na to, że będą zdradzeni po raz kolejny i będą przechodzić to samo. Jeżeli uważasz się za wartościowego mężczyznę, to z pewnością nie powinieneś dać się wrabiać w kobiece gierki, bo niestała kobieta w uczuciach nie powinna być Twoim celem.

Nie szukać na siłę pocieszenia

Zdarza się spotykać myślenie w stylu „zdrada za zdradę”, ale na pewno nie jest to dobre, ponieważ tylko zagłuszasz swoje sumienie, oczekujesz jakiejś rekompensaty z tytułu bycia zdradzonym i tym samym chcesz się odegrać i idziesz do łózka z kimś, kogo nie kochasz, a jednocześnie możesz grać na uczuciach takiej osobie. Jak już wspomnieliśmy wyżej, zdrada powinna być zakończeniem związku i jeżeli do takiego końca dochodzi, to nie ma co na siłę szukać zaspokojenia w innych kobietach i wmawiać sobie, że potrafi się podrywać kobiety, bo na dłuższą metę nie ma to po prostu sensu.

Przebywaj wśród swoich znajomych

Ostatnią rzeczą, jaką mógłbyś zrobić po tym jak zostałeś zdradzony, to kompletne odcięcie się od swoich znajomych i przeżywanie tego bólu w swoim domowym zaciszu. Na pewno masz w swoim gronie wiele osób, którym możesz zaufać, a może nawet kogoś, kto przechodził podobną sytuację do Ciebie. Kompletna izolacja nie będzie lekarstwem na takie zachowanie. Oczywiście, nie będziemy Ci wmawiać, że zdrada nie boli i masz rozgadywać o niej na lewo i prawo, absolutnie nie, jednak nawet sam fakt przebywania wśród ludzi sprawi, że nie będziesz tak często myśleć o kobiecie, która Cię zdradziła.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Required fields are marked *